KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7764068
nr 776 4068
Gouache
Bernard Dufour, signerad, ramens innermått: 46x34
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:25:27
8/9 12:09:32
Gouache